jak zorganizować strony?

zastanawiam się jak zorganizować strony?

mam domeny które stoją … stoją bo nie mogę się zorganizować i zmobilizować żeby coś na nich zrobić ;] a przecież tak nie może być więc w końcu chcę i dlatego opisze mój pomysł jak zorganizować strony.

oto mój plan organizacji stron na sub domenach.

opis sytuacji: mam jedna domenę krótką bo chciałem tworzyć strony na sub domenach. www.lstr.pl lokalne strony. domyślnie miałem tworzyć lokalne strony które by były łatwe do pozycjonowania – bo w mojej domenie przecież mogę każde słowo kluczowe wrzucić na sub domenę. podjąłem już kroki aby ułatwić sobie zadanie. zainstalowałem wszystkie potrzebne wtyczki i ustawiłem WP – MU – multi-user. czyli mogę tworzyć na sub domenach z moją konfiguracją nowe blogi bez tworzenia ręcznie sub domen i instalacji wp na każdej z nich.

jest to na pewno oszczędność mojego czasu, miejsca hostingowego, oraz ułatwia wszelkie aktualizacje ;]

więc mam taki plan że będę teraz tworzył na sub domenach łatwe proste strony składające się z 5- 10 podstron. 5 postów dodam od razu a pozostałe rozplanuję na pierwszy miesiąc – tylko jeszcze muszę ściągnąć wtyczkę ukrywającą datę nadania postu. żeby każdy post ciągle wyglądał świeżo.

to jest plan odnośnie sub domen. na głównej domenie poszukam wtyczki która sprawi że blog będzie wyglądał jak katalog stron. już jest trochę za późno na zmianę głównej domeny na skrypt z katalogiem. na pewno da się znaleźć odpowiednie wtyczki i odpowiedni motyw 🙂

każdy wpis na głównej domenie będzie linkował tekst, obrazek i zapewne coś jeszcze wykombinuję ;]

potem będę tylko tworzył i dodawał kolejne strony. zamierzam je robić pod programy partnerskie z ProPartner gdyż jest tak kilka pozycji ciekawych i wszystko by było później rozliczane z jednego miejsca. do tego google adsense a jak ^^ niech się eurocenty zbierają !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.